O Nas
 

CarGaz rozpoczęła swoją działalność na rynku motoryzacyjnym od 2008 roku. Od początku swojej działalności stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykonywanych usług. Nasze usługi nie tylko są wykonywane z dużą precyzją ale  również w najniższych cenach.

CarGaz świadczy usługi serwisowe, naprawcze i montażowe samochodowych instalacji gazowych lpg. Do montowanych przez nas instalacji należą systemy sekwencyjne do bezpośredniego oraz pośredniego wtrysku paliwa. Serwisujemy praktycznie wszystkie marki instalacji gazowych.

Pełne zadowolenie Klientów jest naszym największym wyzwaniem dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenie na wysokim poziomie techniczno-jakościowym wyprodukowane przez znane, oparte na doświadczeniu firmy.

Zainstalowaliśmy już kilka tysięcy różnych instalacji gazowych. Praktyka pozwala nam na przemyślane rozwiązania w którym miejscu mają się znajdować poszczególne elementy instalacji lpg. Wiązki przewodów są zabezpieczane taśmą odpowiednio przymocowane do nadwozia przypominają oryginalne fabryczne przewody. W każdym szczególe staramy się zachować pełen profesjonalizm.

Wychodząc naprzeciw  Klientowi, który pracuje nasz zakład jest czynny w dogodnych godzinach a mianowicie od 8 00 – 17 00.

Zapraszamy wszystkich do kontaktu.

Z wyrazami szacunku CarGaz